עברנו פורום לפורום זה http://mrsp.darkbb.com/
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

סיקור|Counter Strike-Cz

3 posters

Go down

סיקור|Counter Strike-Cz Empty סיקור|Counter Strike-Cz

הודעה  Gm Trixer Sun Jan 03, 2010 7:20 pm

לחדשים מכם שהגיעו לפה, ולא מבינים מה זה המשחק הזה,הינה הסבר על המשחק.

ובכן, המשחק "קונדישן זירו" (Condition Zero) הינו גירסא מחודשת למשחק "קאונטר סטרייק" (Counter Strike).

Counter Strike זה משחק מחשב מסוג פעולה
במשחק זה נלחמים צוותי "טרור" כנגד יחידה ללוחמה בטרור[הרעים] קאונטר-טרוריסט[הטובים], כאשר כל דמות מייצגת לוחם מהצוות. ניתן לאסוף ולהחליף כלי נשק, ולתקשר עם בני הקבוצה על מנת לנהוג באסטרטגיה משותפת.

מטרת שני הצוותים הוא להתחרות אחד מול השני,ש הצוותים הם: קונטר טרוריסט- להציל שבויים ,לנטרל פצצה
טרור- להשתיל פצצה

נכון להיום, משחק זה הוא הנפוץ ביותר ממשחקי הפעולה ברשת, עם למעלה מ-200 אלף שחקנים המשחקים באופן קבוע.

Condition Zero זה משחק זהה למשחק קאונטר סטרייק. זהו מוד שנוצר ב-2004, בו חידשו את הדמויות, ואת המפות. משחק זה תפס תאוצה רבה בארץ.

המשחק פועל בצורה הבאה - כאשר שחקן נכנס לשרת משחק, יש באפשרותו לבחור לאיזו קבוצה להצטרף, ובהתאם למפה עליו לבצע את משימתו. אם הוא בוחר בקבוצת הטרוריסטים, במפת הטמנות, יהיה עליו להטמין את הפצצה, ולדאוג לכך שהשוטרים לא ינטרלו אותה.
כאמור משחק זה הוא רב משתתפים, ועליו יהיה לבצע את המשימה יחד עם חבריו לקבוצה. ניתן להתאים עמדות באמצעות הצ'אט, או באמצעות אמצעי תקשורת אחרים כמו המיקרופון.

על מנת לשחק במשחק יש לבצע מספר צעדים:
1. הורדת המשחק מדף זה http://www.megaupload.com/?d=MPIFZWYS
2. הורדת תוכנה שנקראת "Server Extractor אשר באמצעותה תוכלו למצוא שרתים מישראל, ולהכנס אליהם הורדה:http://www.czero.co.il/modules.php?name=Server-Extractor

כשאתם רוצים לשחק תילחצו על Server Extractor" ושמה יופיעו לכם הרבה סרברים יהיה לכם ככה:

שם סרבר[השם של הסרבר] פינג[כמות הלאגים כמה שפחות יותר טוב] מפה[יש הרבה פשוט תיבחרו אחת וזה יטען לכם] ואיפי[האיפי של הסרבר]

בהתחלה שתיכנסו זה יטען לכם את הסאונדים הכלליים ואת המפה שבחרתם אחר כך שתיבחרו במפה שלא שיחקתם אף פעם זה יטען רק את המפה שבחרת

מקשים:
w-קדימה
S-אחורה
D-ימינה
A-שמאלה
מקש שמאלי-לירות
מקש ימני-תכונות של נשקים[לא בכל דבר יש]יש נשקים בהם אתה לוחץ מקש ימני וזה שם לך משטיק קול[שטיק]או כוונת קרובה יותר בצלף זה כוונת
Ctrl-להיתקופף
Shift-הליכה שקטה[שלא ישמעו איפו אתם]
E-מנטרל\סם פצצה
B-קניית נשקים[בהמשך אני יביא תפריט מפורט רק בישבילכם D:]
1-נשק ראשי\ריאשוני
2-Primery Wepon\נשק שני[אקדח]
3-סכין[מקש ימני דקירה חזקה מורידה 55\65 חיים מקש שמאלי דקירות קטנות כמו חתכים מורידות 15\בהד שוט 60
4-פצצות

אוקי סיימנו עם החלק הריאשון עכשיו
יש במשחק משהוא שקואים לו Config ה Config עווזר במשחק זה עוזר בכיוון יותר טוב וכו'[זה לא האק!]
אני ממליץ מאוד זה יעזור לכם מאוד
הורדה לConfig שלי =]:http://www.fileflyer.com/view/Lf9tfAI

אוקי עכשיו תפריט הקנייה ב B:אקדחים נשק שני
B 1-אקדחים תיבחרו אחד אחד ותיראו מה נוח לכם =]

B2-שוטגנים
שוטגן 1-החזק מבין השתיים אבל יורה יריה יריה לאט
שוטגן 2-שטגן חלש יותר אבל יורה במהירות

B-3 =נשק ריאשוני
ב קונטר טרור B3-1 =ברווז נשק לא ממש מכוון לא נוח כל כך ומוריד קצת
בטרור B3-1 =אוזי אותו דבר רק נירא שונה

B3-2 =
Mp5 נשק שמוריד בעקרון קצת אבל מעולה בחירור של אנשים ממש נוח

B3-3 =
Ump נשק שמוריד קצת יותר מה Mp5 יורה קצת יותר לאט אבל בעיקרון די נוח

B-3-4 =
C90 -נשק שמוריד אולי קצת יותר מ ה Ump חירור מעולה וממש נוח!!

B-4 =נשק ריאשוני

B-4-1
ב קונטר טרור-Clrion נשק מיוחד[אני מאוד אוהכ אותו אישית]נשק שיש לו תכונה[מקש ימני כמו שהסברתי]שאתה לוחץ משק ימני זה עושה לך Burst-Fire 3 יריות בלחיצה ממש ממש נוח!
בטרור-Idk-Defender נשק רגיל בלי תכונות מיוחדות אני מאוד אוהב אישית טוב לחורר איתו הוא ממש נוח

B-4-2
ב קונטר ארור-Scout כמו צלף אבל במיני יורה כמו צלף אבל מוריד 60 בערך תלןי במרחק די נוח =]
בטרור-Ak-47 הנשק העיקרי ב טרור הרוב מישתמשים מוריד הרבה נוח לא טוב כל כך בחירור אבל במרחקים זה ה Best![מהרובים שמוחוררים xD]

B-4-3
ב קונטר טרור-M-16 הנשק העיקרי ב קונטר טרור רובה אחד הסוסים במשחק חירור מעולה טו למרחקים ם תכונה [מקש ימני זה שם לכם משטיק]המשטיק זה בדרך כלל שמיתכמפרים-אני יסביר אחר כך D:]רובה נוח מאוד
בטרור-Scout זה אותו רובה מימיקודם שקונים אותו בטרור ב B-4-2

B-4-4
קונטר טרור-Bulpop רובה מוח עם תכונה [מקש ימני מגדיל את הכוונת]החיורור שלו נחמד =]די נוח
טרור-Krieg רובה נחמד עם תכונה כמו של ה BulPop משק ימני זה מגדיל את הכוונת בעיקרון אותו דבר רק ניראה אחרת

B-4-5
קונטר טרור-Au-1 [צרף אוטומטי]מה הכוונה בצלף אוטומטי? אז ככה זה צלף כמו ה Scout מוריד אולי קצת יותר אבל יורה מהר יותר הוא די נוח למי שאוהב צלפים
טרור-צלף[שחחתי להגיד מקש ימני זה כוונת בכול הצלפים חח]צלף שהורג במכה אחת עם זה פוגע בגוף עם זה פוגע ב סביבות המותניים זה מוריד כמו 84 ה Awp יורה לאט אבל חזק שיורהה מטווח רחוק ומטווח קצר עדיך שתעבירו לאקחד

B-4-6
קונטר טרור-צלף[שחחתי להגיד מקש ימני זה כוונת בכול הצלפים חח]צלף שהורג במכה אחת עם זה פוגע בגוף עם זה פוגע ב סביבות המותניים זה מוריד כמו 84 ה Awp יורה לאט אבל חזק שיורהה מטווח רחוק ומטווח קצר עדיך שתעבירו לאקחד כמו ב B-4-5 ב טרור
טרור-Krieg 550 ד כמו Au-1 אותו דבר כמו בטרור רק שבקונטר טרור זה B-4-6 רק בשם שונה וניראה אחרת

B-5-1=גם נשק ראישוני

Machinegun-נשק כבד גדול מאד עם הרבה כדורים במחסנים חירור לא טוב לא ממש אוהב אישית

טוב סיימנו עם התפריט עכשיו נסביר
Camp\camping=קאמפר זה שאתה יושב באיזה פינה ומחכה שמישהוא יבוא ושאתה רואה אותו אתה הורג אותו יש הרבה מקומות Camp

בקיצור במשחק אומרים ש ה קונטר טרור זה Ct ושה טרור זה רגיל הרבה אומרים רק T

מקווה שתיכנסו למשחק משחק אחד הסוסים ממש ממש ממליץ =] כל הבעיות שיהיו לכם תיפנו אלי אני שיחקתי במשק הזה 3 שנים+ אני יסביר לכם הכול

קרטיד לי כימעט על הכול!!השקעתי המון באמת! באמת מקווה שתהינו D:

קרדיט ל:D3ViLTaL על ההורדה של המשחק ושל הסרבר אקסטרקטור לאתר הראשי D:::

תגובות בקשה

Gm Trixer
משתמש מתחיל

מספר הודעות : 2

חזרה למעלה Go down

סיקור|Counter Strike-Cz Empty יפה רועי אחלה השקעה :D

הודעה  Admin Gunz Sun Jan 03, 2010 7:23 pm

כותרת אחד היפים!!!

Admin Gunz
משתמש מתחיל